trauma dzieciństwa - beret

Kiedy byłam mała to mama decydowała w czym chodziłam ubrana. Najczęściej nie buntowałam się i zakładałam to co przygotowała. Były jednak małe tragedie... Wnioski ?

Sukienka nie nadaje się do zabawy w dziecięcym małpim gaju,( wróciłam obrażona, z dziurą),  a ubranym na czerwono nie ma szans schować się podczas zabawy w podchody na łące.
 No i on, beret. Sam w sobie nie był zły, ale nigdy nie umiałam go założyć ''poprawnie ''. Ciągłe poprawianie i ugniatanie go na mojej głowie, w którym nie widziałam sensu zniechęcało mnie. 

Całe szczęście z wiekiem człowiek mądrzeje, więc z beretami się pogodziłam.Moja kolekcja powoli rośnie i poza beżowym (sprezentowanym przez mamę :) ) i czarnym rozglądam się za wersją kolorową. 

 Resztę stroju stanowią oczywiście zdobycze wyszperane w second handach. Szczególnie zadowolona jestem z kozaków.
  Co prawda, nie należały do najtańszych ( człowiek rozpieszczony lumpeksowymi cenami uważa, że 60 złotych to dużo za buty :) ), ale są bardzo dobrze wykonane i niesamowicie wygodne.This entry was posted on czwartek, 21 listopada 2013 and is filed under ,. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.

5 Responses to “trauma dzieciństwa - beret ”

 1. Cudny płaszczyk!

  ZAPRASZAM DO MNIE MOŻNA WYGRAĆ MP4!
  http://f-village.blogspot.com/2013/11/mikoajkowe-mini-rozdanie-wygraj-nowa.html

  OdpowiedzUsuń
 2. hej! a gdzie chodzisz do second handu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje miasto rodzinne - Gorzów Wielkopolski jest zagłębiem lumpeksów. Często odwiedzam tzw. ,,Peweks'' , kolejny znajdujący się w centrum, koło Parku 111 i mój ostatnio ulubiony : W okolicach dawnej policji ( trzeba wejść w tzw, targowisko nad wartą i środkowy lumpeks to mój faworyt :)

  Dla osób pochodzących z Gorzowa te miejsca są pewnie znane :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie skomponowana całość, beret b ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak byłam mała w berecie chodziła Madlen (ta z tej bajki ;D).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...