trauma dzieciństwa - beret

Kiedy byłam mała to mama decydowała w czym chodziłam ubrana. Najczęściej nie buntowałam się i zakładałam to co przygotowała. Były jednak małe tragedie... Wnioski ?

Sukienka nie nadaje się do zabawy w dziecięcym małpim gaju,( wróciłam obrażona, z dziurą),  a ubranym na czerwono nie ma szans schować się podczas zabawy w podchody na łące.
 No i on, beret. Sam w sobie nie był zły, ale nigdy nie umiałam go założyć ''poprawnie ''. Ciągłe poprawianie i ugniatanie go na mojej głowie, w którym nie widziałam sensu zniechęcało mnie. 

Całe szczęście z wiekiem człowiek mądrzeje, więc z beretami się pogodziłam.Moja kolekcja powoli rośnie i poza beżowym (sprezentowanym przez mamę :) ) i czarnym rozglądam się za wersją kolorową. 





 Resztę stroju stanowią oczywiście zdobycze wyszperane w second handach. Szczególnie zadowolona jestem z kozaków.
  Co prawda, nie należały do najtańszych ( człowiek rozpieszczony lumpeksowymi cenami uważa, że 60 złotych to dużo za buty :) ), ale są bardzo dobrze wykonane i niesamowicie wygodne.







This entry was posted on czwartek, 21 listopada 2013 and is filed under ,. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.

5 Responses to “trauma dzieciństwa - beret ”

 1. Cudny płaszczyk!

  ZAPRASZAM DO MNIE MOŻNA WYGRAĆ MP4!
  http://f-village.blogspot.com/2013/11/mikoajkowe-mini-rozdanie-wygraj-nowa.html

  OdpowiedzUsuń
 2. hej! a gdzie chodzisz do second handu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje miasto rodzinne - Gorzów Wielkopolski jest zagłębiem lumpeksów. Często odwiedzam tzw. ,,Peweks'' , kolejny znajdujący się w centrum, koło Parku 111 i mój ostatnio ulubiony : W okolicach dawnej policji ( trzeba wejść w tzw, targowisko nad wartą i środkowy lumpeks to mój faworyt :)

  Dla osób pochodzących z Gorzowa te miejsca są pewnie znane :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie skomponowana całość, beret b ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak byłam mała w berecie chodziła Madlen (ta z tej bajki ;D).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...