kto wie co to mufka ?


W second handach można spotkać naprawdę różne rzeczy. Od sukni ślubnych po mundury. Zdarzają się też perełki. Na ich widok świecą się oczy i odruchowo przyspieszają ruchy, żeby mieć je jak najszybciej w swoim koszyku. Tak było z moim futrzanym kompletem.

 Mufkę pamiętam z babcinej szafy, ale dawno nie widziałam jej na ulicach. Swoją wraz z kołnierzem mam zamiar często nosić tej zimy. Chociaż futrzanej ''ruskiej'' czapy chyba nic nie przebije.


  

Do futrzanych dodatków pasował mi bardziej elegancki zestaw. 
Ołówkowa spódnica jest ze mną już drugi sezon , jednak zawsze łączyłam ją bezpiecznie z czernią.
Dziś w towarzystwie bordowego swetra i złotych korali. Te ostatnie, jak większość mojej biżuterii są mojej roboty. Wyszło chyba nawet trochę świątecznie...  :)


 


This entry was posted on niedziela, 15 grudnia 2013 and is filed under . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.

4 Responses to “kto wie co to mufka ? ”

  1. Jakie Ty masz sliczne doleczki jak sie usmiechasz! :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja wiem co to mufka!;) Swego czasu również marzyłam o własnym egzemplarzu, ale potem mi przeszło, bo primo: żadna ładna sztuka na ciuchach mi w ręce nie wpadła, a secundo: zepchnęłam kobiecość w garderobie na drugi plan i do niewielu rzeczy pasowałaby mi teraz taka mufka.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...